יש לכם בעיה עם המצבר של הרכב? זקוקים לשירות מצבר עד הבית בניר בנים אשר יאפשר לכם לבצע החלפה של המצבר בנוחות ובקלות תוך שמירה על הרכב שלכם ועל המצב שלו? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

"לידור חילוצים בדרך" מעניקים לכם שירותי מצבר עד הבית בניר בנים ושירותי מוסך נייד נוספים באיכות הגבוהה ביותר ובמקצועיות ללא פשרות. הניסיון הרב שלנו בתחום והידע המקצועי העצום שבו אנו אוחזים מאפשרים לנו לזהות את הבעיה בתוך זמן קצר ולהציע לכם את הפתרון הטוב ביותר במהירות, בין אם זה תיקון ובין אם מדובר בהחלפה של המצבר ברכב שלכם.

מתי מזמינים אותנו?

לקוחות רבים מזמינים את שירותי המוסך הנייד שלנו במקרים רבים, כאשר בהרבה מאוד מהמקרים הם לא באמת יודעים מה הבעיה – הרכב לא מניע, לא סוחב בעליה, הסטרטר עושה רעש או כל דבר דומה. במקרים כאלו אנחנו מגיעים אל המקום עם מוסך נייד המצוייד במגוון רחב של ציוד איכותי ומקצועי ועושים את כל מה שאנחנו יכולים כדי לאתר את הבעיה ולבצע את התיקון במקום. רק אם אין ברירה ואין אפשרות לבצע תיקון במקום אלא רק במוסך, תצטרכו לעשות זאת, ולא סתם תבזבזו יום שלם במוסך על עבודה שהיתה יכולה להתבצע אצלכם בבית בקלות, במהירות ובנוחות.

זמינות בכל יום ובכל שעה

תקלות ברכב לא תמיד קורות בשעות היום ובימי העסקים הרגילים, ואנחנו מכירים את זה מקרוב. לכן, אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כך שלא משנה היכן בדיוק אתם תקועים עם הרכב, איפה ומתי, אנו נגיע עד אליכם במהירות האפשרית ונסייע לכם לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר.

אז למה אתם מחכים? אם אתם זקוקים לשירות מצבר עד הבית בניר בנים פנו אלינו כבר עכשיו בטלפון 052-5657183 או השאירו את הפרטים שלכם באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם.