תהליך החלפת מצבר עד הבית בגברעם הינו תהליך לא ארוך, אך מורכב, וחשוב מאוד שהוא יבוצע על ידי אנשי מקצוע אשר מבינים ומכירים את התחום, ובעלי ניסיון רב בו. החלפה של מצבר מתבצעת בכמה שלבים:

  1. מנתקים את החיבורים. מתחילים בניתוק הכבל השחור, המינוס, ולאחר מכן את הכבל האדום, הפלוס. חשוב מאוד לשמור על הסדר הזה על מנת לא לפגוע ברכב או ליצור קצר חשמלי.
  2. מפרקים את הגשר או הפלח איתם מחובר המצבר למקומו על מנת שלא יזוז בזמן הנסיעה.
  3. מוציאים את המצבר ממקומו ומציבים במקומו את המצבר החדש.
  4. סוגרים את הגשר או הפלח הממקם את המצבר במקומו.
  5. מחברים מחדש את הכבלים, הפעם בסדר ההפוך – מתחילים עם הכבל האדום, הפלוס, ולאחר מכן מחברים את הכבל השחור, המינוס.

ברוב המקרים כאשר תרכשו מצבר חדש תקבלו גם שירות של התקנה, ותוכלו לקבל את השירות הזה עד הבית, המשרד או כל מקום אחר בו תהיו. לכן, לא כדאי לנסות לבצע את ההחלפה לבד אלא לתת לאיש מקצוע לעשות זאת עבורכם.

למה דווקא אנחנו?

אם אתם צריכים להזמין מוסך נייד לשירותי מצבר עד הבית בגברעם ורוצים להיות בטוחים כי עבודות החלפת המצבר יבוצעו בצורה הטובה ביותר ותקבלו את השירות המקצועי והטוב ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

הניסיון הרב שלנו בתחום, הידע המקצועי שלנו והכלים המקצועיים בהם אנו משתמשים, כל אלו הופכים את העבודה שלנו להרבה יותר מקצועית והרבה יותר איכותיות. אם אתם רוצים להיות בטוחים כי החלפת המצבר תבוצע במהירות רבה, ותוכלו להמשיך בשגרת היום שלכם ללא הפרעות, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להרים אלינו טלפון ואנחנו כבר נגיע אליכם עם מצבר חדש עד הבית, נבדוק קודם כל את המצבר הישן והאם באמת נדרשת החלפה או שמדובר בתקלה אחרת הניתנת לתיקון ונבצע את התיקון או ההחלפה במהירות וביעילות והכל במחיר משתלם ונוח.