מחפשים שירות החלפת מצבר עד הבית?


חייגו עכשיו ואנו נגיע אליכם בהקדם האפשרי:

052-5657183

מכבדים את כל סוגי האשראי
מוסך נייד מכבדים אשראי

החלפת מצבר עד הבית 24/7 – יש מי שדואג לך!

החלפת מצבר עד בית הלקוח

שירות החלפת מצבר עד הבית 24/7

הרכב לא מניע? הלך המצבר? בדיוק בשביל זה אנו כאן!
לידור חילוצים בדרך מומחים בהחלפת מצבר עד בית הלקוח

ואתה? רק צריך להתקשר:
 052-5657183

החלפת מצבר

נכנסתם אל הרכב והוא לא לפתע לא התניע? מרבית הסיכויים שהמצבר שלכם פשוט התרוקן. בלידור חילוצים בדרך, אנו שמחים לספק ללקוחותינו שירות מהיר, מקצועי ואדיב להחלפת מצבר עד לבית הלקוח ובנקודות רבות ברחבי הארץ.

האם ניתן להחליף מצבר לבד?

פעמים רבות, אנו נשאלים על-ידי לקוחותינו אם ניתן להחליף את המצבר לבד, או שמא כדאי לחכות לאיש מקצוע. כדאי לדעת: החלפת מצבר היא איננה פעולה מורכבת, אך היא דורשת ידע מקצועי. מספיק שאחד מן הרכיבים לא יחובר כהלכה, בכדי שנגרום לפיצוץ הבטרייה החדשה. מומלץ אם כן, לנסות קודם כל למצות את אופציית הטענת המצבר עם כבלים, מה שיכול להוות פתרון זמני יעיל במקרים בהם הזמן דוחק בנו.

בכל מקום בכל שעה

אם נתקעתם עם הרכב ללא יכולת התנעה, מרבית הסיכויים שהתקלה תפסה אתכם לגמרי לא מוכנים ולגמרי לא בכפוף ללוח הזמנים. במקרים בהם המצבר מת, לידור חילוצים בדרך יגיעו אליכם בכל שעה ובכל מקום עם כלל הציוד הנדרש והכי חשוב – עם מצבר חדש.

שירות מהיר ואחראי, מהירות תגובה מידית לכל קריאות חירום ושירות חילוצים הפעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

לכל סוגי הרכבים

החלפת מצבר עלולה לעתים להעלות חששות בקרב הנהגים שמא חברת החילוצים והמכונאות איננה כשירה לטיפול ברכב המיועד. חברתנו מספקת שירותי חילוץ, תיקון והחלפת מצבר לכל סוגי הרכבים ומספקת אחריות מלאה על המצבר.

בלידור חילוצים בדרך חרטנו על דגלנו מתן שירות איכותי, אדיב ואמין, על-ידי מכונאי מוסמך.

יש על מי לסמוך

אז אם רכבכם איננו מתניע, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר במספר הטלפון: 052-5657183. חברתנו קיימת מזה 8 שנים ומספקת שירות החלפת מצבר לכל סוגי הרכבים (כולל משאיות).