רבים אשר חושבים להזמין מצבר עד הבית, מתחילים קודם כל בשאלה "מהו המצבר המתאים ביותר עבור הרכב שלי?". היום שוק המצברים הינו שוק רחב מאוד, וניתן למצוא אין ספור דגמים של מצברים, מהיצרנים המובילים כמו שנפ או ורטה ועד ליצרנים פחות מוכרים או חדשים. לכן, לפני שבוחרים מצבר חדש לצורך החלפת מצבר ישן ותקול ברכב שלכם, חשוב מאוד להבין מהו המצבר הנכון והמתאים ביותר עבורכם, ולא כל אחד יכול לקבל החלטה כזו, במיוחד ללא ניסיון או היכרות עמוקה עם התחום.

לכן, חשוב מאוד לבחור שירות מצבר עד הבית אשר ניתן על ידי מומחים ואנשי מקצוע אמינים בתחום, כאלו שלא ינסו פשוט למכור לכם את המצבר היקר ביותר, אלא באמת יתאימו לכם את הסוג הנכון ביותר.

ייעוץ ראשוני

בדרך כלל בשיחת הטלפון הראשונה בה תזמינו שירותי מוסך נייד לצורך החלפת מצבר עד הבית בזיקים ישאלו אתכם על סוג הרכב שלכם. על פי נתוני הרכב יוכלו להתאים עבורכם את המצבר הנכון ביותר, וכך בעל המוסך הנייד או איש המקצוע שיגיע אליכם יוכל להגיע מראש עם המצבר המתאים ולא לגלות רק לאחר ההגעה אל היעד כי אין לו את המצבר הנכון במלאי.

בנוסף, חשוב לקבל מידע על מחירים כבר בשיחת הטלפון. אל תגיעו למצב בו אתם לא מוכנים ומקבלים דרישת תשלום גבוהה מהמקובל כבר אחרי שקיבלתם את השירות ואין לכם שום ברירה אחרת אלא לשלם את הסכום הנדרש.

התאמה לדרישות הרכב באופן מלא

חשוב מאוד בעת בחירת המצבר להתייחס לדרישות של יצרן הרכב. אל תנסו להוזיל עלויות ולבחור מצבר פחות טוב או פחות מתאים רק בגלל שהוא זול יותר. בסופו של דבר המצבר הזה לא יוכל לספק את המתח הדרוש לרכב שלכם, או שלאחר זמן קצר יחסית הוא ייהרס ותצטרכו להחליף אותו שוב.

לכן התייחסו להמלצות של מומחים בתחום אשר מתאימים עבורכם בדיוק מלא את המצבר הנכון ומאפשרים לכם להיות בטוחים כי אתם מבצעים רכישה לזמן ארוך.