חילוץ גיפים ורכבי שטח הוא אחד מבין החילוצים המורכבים יותר. חילוץ כזה חייב להיות מבוצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מומחים ובעלי ניסיון רב בתחום, אנשים אשר יש להם ידע רב הנדרש בכדי לבצע את החילוץ כראוי, ויש להם כלי עבודה מתקדמים אשר מאפשרים להם לבצע חילוץ מהיר מבלי לפגוע ברכב.

לכן, אם יצאתם לטיול עם הג'יפ שלכם בשטח ונתקעתם, לא כל אחד יוכל לבצע את עבודת החילוץ בצורה טובה. חשוב שתפנו למומחים בתחום אשר יוכלו לבצע את החילוץ על הצד הטוב ביותר וישמרו על הרכב שלכם ועל תקינותו תוך כדי ביצוע העבודה הזו.

לכן, פשוט פנו אלינו. אנו נגיע אליכם כמה שיותר מהר עם ציוד מקצועי ומתקדם ונבצע עבורכם את החילוץ במהירות ובקלות רבה. חייגו עכשיו 052-5657183 ונשמח לעמוד לשירותכם!

חילוץ גיפים

ציוד משוכלל לחילוץ מהיר ואיכותי

אנו מחזיקים בציוד משוכלל ואיכותי אשר מאפשר לנו לבצע את עבודות החילוץ במהירות ובקלות רבה. אנו מגיעים אליכם עם ציוד מקצועי כמו כננות מקצועיות, קומפרסורים, מגבהים, רצועות גרירה, ציוד עזרה ראשונה, מערכות איתור לוויניות (GPS) לשטח ועוד מגוון רחב של ציוד דומה אשר יאפשר לנו לבצע את החילוץ הדרוש במהירות ובקלות ויאפשר לנו לשמור על הרכב שלכם בזמן ביצוע החילוץ.

זמינים עבורכם בכל שעה!

השירותים שלנו זמינים עבורכם בכל שעה – 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע!

בכל רגע בו אתם זקוקים לשירות חילוץ גיפים או מוסך נייד, פשוט חייגו אלינו לטלפון 052-5657183 ונשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות מקצועי, אמין ומהיר במיוחד!

את מספר הטלפון שלנו כדאי לכם לשמור במכשיר הנייד באופן קבוע, עוד לפני שאתם יוצאים לטיול השטח שלכם, שמרו את המספר כך שיהיה לכם בהישג יד וכך תוכלו לפנות אלינו מיד בכל בעיה או תקלה.

חשוב להבין כי לעיתים מדובר בתקלה נקודתית שלא מצריכה גרירה מסובכת ויקרה של הג'יפ, ולכן שירותי חילוץ גיפים הוא שירות חשוב שעליכם להזמין הרבה לפני שאתם בכלל חושבים על גרר שיעביר את הרכב למוסך.