כמה פעמים נתקעתם עם הרכב באמצע הדרך ובזבזתם שעות ארוכות בהמתנה לגרר ונסיעה למוסך, רק בכדי לגלות כי מדובר בתקלה פשוטה יחסית או רק חלק קטן שהיה צריך להחליף? אם הסיטואציה הזו מוכרת לכם, ישנו שירות חדשני ומיוחד שאתם פשוט חייבים להכיר – חילוצי דרך.

חברתנו מעניקה שירותים על הדרך, אנו נגיע עד אליכם, נאבחן את הבעיה, וכל עוד זה אפשרי – נבצע את התיקון במקום וכך תוכלו להמשיך בשגרת היום שלכם מבלי שזו תופרע יותר מידי. יש לנו ניסיון רב בתיקון רכבים בשטח ולאו דווקא במוסך עצמו, כך שנוכל להתמודד בהצלחה עם מגוון עצום של תקלות ולהעניק לכם את השירות הטוב ביותר בשטח.

שירות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע!

לא משנה מתי נתקעתם עם הרכב, בין אם מדובר בשבת בצהריים או בשעת לילה מאוחרת מאוד, אנו מעניקים שירות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע! כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להרים את הטלפון ולחייג 052-5657183 ואנו כבר נגיע עד אליכם עם כל הציוד הדרוש לאבחון נכון של התקלה ותיקון מיידי של הרכב.

בנוסף, אנו מאפשרים לכם גם לקבל לא רק תיקונים, אלא גם שירות החלפה של מצבר. נוכל להגיע עד אליכם עם מצבר חדש ולבצע החלפה מהירה בכל שעה, וכמה שיותר מהר!

למה לבחור בנו?

אנו מציעים לכם כמה יתרונות חשובים אשר הופכים את הבחירה בנו למשתלמת ביותר:

  1. שירות 24/7 בכל יום ובכל שעה.
  2. ניסיון רב וידע מקצועי במכונאות רכב וחשמל, כך שנוכל לתת מענה מקצועי ומהיר לכל סוג של תקלה או בעיה ברכב.
  3. אפשרות להחלפת מצבר בשטח או בבית הלקוח.
  4. ציוד מקצועי לחילוץ רכבים תקועים.
  5. תיקוני פנצ'רים בשטח או החלפה של גלגל.
  6. החלפת מגוון רחב של חלקים ברכב כמו מראות, פנסים, מנורות שונות, רצועות, אלטרנטור, סטרטר ועוד.

אז למה אתם מחכים? זקוקים לשירות מהיר ומקצועי? מחפשים שירות חילוץ על הדרך כך שתוכלו להמשיך את שגרת היום שלכם מבלי לבזבז שעות ארוכות בכביש? חייגו עכשיו 052-5657183 ונשמח לעזור לכם!