זה קורה כמעט לכולנו, ביום בהיר אחד דווקא שאנחנו בדרך לעבודה, להוציא את הילד מהגן או לאיזה פגישה דחופה, הרכב לא מניע. המצבר שלנו שבק חיים, מה עושים? בסיטואציה כזאת, יש לנו שתי אופציות או לחכות לשירות גרר שיגיע יחלץ אותנו למוסך, שם נמתין בתור עד שיתפנו להחליף לנו את המצבר. או פשוט לפנות לשירות מצבר עד הבית להמתין לבעל המקצוע שיגיע ויחליף לנו את המצבר במקום. בשירות מצבר עד הבית בלהבים בעל המקצוע יעזור לנו להתגבר על הבעיה ולהמשיך את היום בלי עיכובים מיותרים. הוא יגיע אלינו בכל מקום אשר נהיה, אם זה בבית שלנו או אפילו באמצע כביש מהיר.

מה היתרונות של שירות מצבר עד הבית?

 שירות אבחון בדיקה ושירות החלפת מצבר ניתן על ידי איש מקצוע בדיוק כמו במוסך. נקודה שניה לא פחות חשובה היא הזמן –  בשירות זה אנחנו חוסכים זמן יקר גם של המתנה לחילוץ מהמקום, וגם את זמן ההמתנה לתיקון המצבר במוסך. ודבר שלישי לא פחות חשוב הוא המחיר – המחיר של השירות יותר חסכוני מקניית מצבר במוסך.

חשוב לדעת – 3 גורמים מרכזיים לריקון המצבר

  1. אורות דולקים – לרבים מאיתנו זה קרה, יצאנו מהרכב ובלי לשים לב שכחנו לכבות את האורות. טעות כזאת יכולה לגרום למצבר להתרוקן. המצבר שלנו מספק חשמל למערכות החשמול באוטו, האלטרנאטור הוא זה שמטעין את המצבר, אבל אם הרכב כבוי המצבר לא מוטען.
  2. רכב עומד בחניה ללא תזוזה – לרבים מאיתנו זה בטח קרה בתקופת הקורונה, הרכב היה בחניה כמה ימים טובים ללא תזוזה, ואז שניסינו להניע זה לא הלך, למה? כי המצבר שלנו מוטען מהאלטרנאטור, והאלטרנאטור יכול לעבוד רק שהאוטו שלנו מונע, מה שאומר שאם הרכב שלנו לא היה מונע במשך תקופה ארוכה, המצבר לא קיבל חשמל וטעינה, לא עבד, ולכן יצא מכלל שימוש.
  3. אורך חיים של המצבר – מצבר ממוצע חי בין שלוש לארבע שנים, אם המצבר שלכם שרד את השנים האלה, כתוצאה מבלאי של שימוש מתמשך, סביר להניח שזה עניין של זמן עד שישבוק חיים.