אם אתם תקועים בדרכים, אנו נספק לכם שירות מוסך נייד המבצע את התיקונים בתשתית הרכב שגרמה להיתקעותו. מה אנו מציעים ללקוחות שלנו ומדוע מומלץ לבחור בנו לביצוע השירות? כל מה שרציתם לדעת עלינו כמוסך נייד במאמר מידע אחד.

איתור מקצועי של הרכב גם אם נתקע בכביש המהיר באחד מצדדיו

היתקעות בכביש מספר אחד, כביש החוף או איילון אינה אומרת דבר למחלץ. עלולות להיווצר אי הבנות. הוא חשב שנתקעתם בדרום אבל נתקעתם בנציב הצפוני וכיוצ"ב. כיצד אנו מתגברים על הבעיה הזו? אנחנו לא סומכים על Word of mouth אלא על אפליקציית המיקום המשולבת של גוגל ו- ווצאפ. אפליקציה זו נועלת את המיקום שלכם ומורה לנו מה לעשות במדויק כדי להגיע אליכם, כולל סיבובי פרסה אם חשבנו שאתם תקועים בצדו האחר של הכביש. בדרך זו לא צריך לדבר הרבה בטלפון, רק לשלוח לנו מיקום ואנחנו שם.

החלפת מצבר תקול

מצבר תקול הוא לא תופעה שניתן לזהותה. גם במוסכים מורשים שדיווחו לכם כי המצבר תקין עלולות בהחלט להיווצר הפתעות עבורכם כנהגים. אם יום למחרת נסעתם מהר כדי להגיע למקום חנייה למשל זה עלול לפגוע במצבר. החלפת מצבר עד הבית במפקיעים נעשית על ידינו במקצועיות רבה, תוך הגעה עם חלק החילוף שמתאים לרכב שלכם והטמעתו ברכב במקצועיות. המשך הנסיעה ייעשה במידי לאחר התהליך שצפוי לקחת מספר דקות בלבד.

סיוע בהחלפת גלגל

אם אתם מתקשים בהחלפת הגלגל, מה שקורה ללא מעט מאתנו בשל כל שיצרניות הרכב מספקות ג'ק קטן שקשה להשתמש בו, אנו כאן בשבילכם. אנו נספק את כל מה שאתם צריכים בשביל להחליף את הגלגל התקול, תוך הרמת הרכב במקצועיות והחלפתו במהירות הבזק.

אספקת דלק או גרירה לתחנה

במידה ונתקעתם בסמיכות לתחנת דלק מסוימת שאין לכם מספיק גז כדי להגיע אליה, ניתן לספק לכם ג'ריקן. היתקעות רחוב מתחנת דלק תצריך גרירה לתחנה הקרובה. אנו נסדיר עבורכם את הגרר ונדאג לשינוע הרכב לתחנת הדלק לעמדת המילוי על מנת שיוכל להמשיך בנסיעתו המתוכננת. מוסך נייד מספק לכם את כל הכלים להכשיר שוב את הרכב שלכם לתנועה. פנו אלינו ואנו נגיע אליכם בהקדם!