אם אתם מתגוררים או עובדים במשען, ואתם זקוקים לשירות מצבר עד הבית במשען, הגעתם בדיוק אל המקום הנכון והמתאים עבורכם.

להיתקע בלי מצבר ברכב זה לא נעים לאף אחד, ופעמים רבות זה קורה ברגעים הכי פחות מתאימים. אם אתם רוצים להיות בטוחים כי לא יקרה מצב בו תצטרכו לבזבז יום שלם בנסיעה אל המוסך תוך גרירה של הרכב, המתנה ממושכת ועוד, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא פשוט לפנות אלינו.

אנו מספקים שירותי מוסך נייד ומצבר עד הבית במשען למגוון רחב של לקוחות ורכבים שונים ומספקים לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר כך שתוכלו להיות רגועים ובטוחים כי הרכב שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר.

למה להזמין מצבר עד הבית במשען?

כפי שכתבנו קודם, השיטה הישנה בה היו מחליפים את המצבר במוסך, לוקה בכמה חסרונות:

  1. בזבוז זמן – המתנה לגרר יכולה לקחת כמה שעות במקרה הטוב, נסיעה יחד איתו אל המוסך והמתנה במוסך עד שיתפנו אליכם ויבצעו עבורכם את ההחלפה, כל זה יכול לקחת לא מעט זמן. לכן, אם אתם רוצים לחסוך זמן ולאפשר לעצמכם להחליף את המצבר מבלי ששגרת היום שלכם תופרע יותר מידי, הזמנה של מצבר עד הבית במשען היא התשובה וזהו הפתרון הטוב ביותר עבורכם.
  2. חיסכון בגרר – הזמנה של גרר היא לא רק בזבוז משווע של זמן, אלא גרר יכול לגרום גם לנזק לרכב, ולא מעט. לכן באמצעות שירות מצבר עד הבית במשען אתם יכולים לבצע חיסכון בהזמנה של גרר ולהימנע מכך לחלוטין שכן אנחנו נגיע עד אליכם, ולא משנה היכן אתם נמצאים.
  3. החלפת המצבר בכל שעה – אנחנו מעניקים שירות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כך שגם אם המצבר שלכם שבק חיים בשעת לילה מאוחרת בה המוסכים כבר סגורים, אתם ממש לא צריכים להמתין לבוקר ולבזבז על כך שעות עבודה, תוכלו להזמין מצבר עד הבית במשען בשעות הלילה ובבוקר לקום כרגיל לשגרת היום שלכם ללא כל בעיה או הפרעה.