מחפשים שירות מקצועי של מצבר עד הבית בבני ראם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

לידור חילוצים בדרך מספקים לכם מצבר עד הבית בבני ראם ושירותי רכב מקצועיים עד הבית או לכל מקום אחר בו אתם נמצאים. עד כה נהנו מהשירותים שלנו מאות לקוחות מאיזור המרכז, וכעת אנו מתרחבים ומציעים את השירותים שלנו גם באזור הדרום ומגיעים גם ליישובים המרוחקים ולמקומות שקשה להגיע אליהם.

לא משנה לנו אם אתם נמצאים בחניית הבית שלכם וברגע שרציתם להניע את הרכב הבנתם כי המצבר שבק חיים, או אם אתם נמצאים על אם הדרך בנסיעה הביתה ובזמן הנסיעה הבנתם כי מצבר הרכב שלכם לא פועל יותר.

בכל מקרה, ובכל מקום, אנו נגיע ונבצע עבורכם את החלפת המצבר בצורה המקצועית ביותר ובזמן הקצר ביותר כך שתוכלו לשוב אל שגרת היום שלכם מוקדם ככל האפשר.

למה להזמין שירות עד הבית?

בעבר, כל אחד אשר היה מגלה סימני גסיסה של המצבר היה חייב לפנות אל המוסך כמה שיותר מוקדם כדי להחליף אותו, ואם לא עשה כן היה יכול להשאר תקוע בצד הדרך ולהזמין גרר על מנת להעביר את הרכב אל המוסך.

היום, זה כבר לא נדרש. בזכות השירות שלנו של מצבר עד הבית בבני ראם אתם כבר לא צריכים להעביר את הרכב שלכם אל המוסך ולבזבז יום שלם בהמתנה לקבלת שירות. אנו כבר נגיע עד אל המקום בו אתם נמצאים ונבצע עבורכם את העבודה במהירות וביעילות רבה.

למי זה מתאים?

שירות מצבר עד הבית בבני ראם מתאים לכל אחד. אנו מחזיקים במגוון רחב של מצברים שונים ומנוסים עם מגוון עצום של כלי רכב שונים. כל מה שאתם צריכים לעשות בכדי להחליף את המצבר ברכב שלכם בצורה טובה ולהמשיך בשגרת היום שלכם ללא בעיות הוא להרים את הטלפון ולחייג אלינו. אנו נגיע אליכם מהר ככל האפשר, גם אם זה בשעת לילה מאוחרת או ביום לא שגרתי, ונבצע עבורכם את החלפת המצבר כך שתוכלו להמשיך וליהנות מהרכב שלכם ללא כל בעיה.