סוללות הן אחד החלקים החשובים ביותר ברכב שלך. ללא סוללה, לא תוכל להתניע את המכונית שלך. יש הרבה סיבות שבגללן חשוב להזמין איש מקצוע ולא להחליף בעצמך.

חשוב להחליף מצבר על ידי איש מקצוע מכיוון שזה עלול להיות מסוכן אם עושים זאת בצורה לא נכונה. בעל מקצוע יוכל לוודא שהמצבר מותקן, נבדק ואטום בצורה נכונה על מנת למנוע כל סיכון פוטנציאלי

חשוב להזמין איש מקצוע להחלפת מצברים כדי שזה יתבצע בצורה נכונה. החלפת סוללה לא נכונה עלולה להוביל לפיצוץ שעלול להוביל לפציעה חמורה ואפילו למוות.

שירות החלפת מצבר לרכב

אם המצבר לרכב שלך התרוקן ונדרשת החלפת מצבר , אתה צריך לקרוא לאיש מקצוע להחלפת מצבר. כיום
ניתן לבצע החלפת מצבר לרכב עד הבית ואין צורך ללכת למוסך. תהליך החלפת הסוללה אינו מסובך, אך הוא דורש כמה כלים ומיומנויות ספציפיות. שירות החלפת מצבר לרכב יגיע אליכם ויחליף את המצבר הרע בחדש.

זה שירות שמחליף את המצבר של הרכב שלך. זהו אחד המרכיבים החשובים ביותר של מכונית. הסוללה אוגרת את הכוח שנוצר מהאלטרנטור, המשמש לאחר מכן להפעלת מכשירים חשמליים במכונית.

סיבה שכיחה לכשל בסוללה היא סולפטציה, המתרחשת כאשר עופרת סולפט מצטברת על לוחות עופרת באלקטרוליט של הסוללה. זה יכול להיגרם על ידי אי טעינת סוללה במשך תקופה ממושכת.

מצבר לרכב הוא מכשיר שאוגר חשמל להפעלת המנוע. מצבר לרכב מספק מתח קבוע ואורך חיים מוגבל. כאשר הוא מתקלקל, המכונית עשויה לא להתניע או לרוץ. חשוב להחליף את הסוללה בהקדם האפשרי.

תהליך החלפת מצבר לרכב על ידי האיש מקצוע:

1) מנתקים תחילה את הכבל השלילי ולאחר מכן נתק את הכבל החיובי מהחיבורים שעל גבי הסוללה.

2) מסירים כל סרט שמחזיק את הכבלים כלפי מטה אל העמודים שעל גבי הסוללה, ולאחר מכן הסר את כל הברגים המאבטחים את הכבלים לתושבת בצד תיבת הסוללה.

3) מסירים את הסוללה הישנה, הסר את מכסי המגן מהחדש והנח אותה באותו מיקום כמו הישן.

נשמע פשוט אך כשלא יודעים ולא מתמקצעים בתחום, כדאי לקרוא לאיש מקצוע.